הכנה ללידה

לוגו לילך רוכל גדלים מהריון להורות

אני מציעה ליווי בהריון ולקראת לידה במפגשים אישיים, זוגיים או קבוצתיים.
נוכחתי לדעת שלמרות שהידע הפיזיולוגי חשוב מאין כמותו, כמו הידע לקראת מה אני הולכת לפני, תוך כדי ולאחר הלידה— הרי שהריון, לכל אישה וזוג, הוא מסע אישי, רוחני ורגשי.
כדי להגיע ללידה ולתחילת ההורות שנכונה לנו (ומגיעה לנו) עיקר העבודה הוא ייחודי ופנימי. הדרך שלי מאפשרת לכל אישה להגיע ללידה שנכונה ומתאימה לה ולבן זוגה. יש בנו כוחות שיכולים גם להזין וגם לכוון אותנו. נדרשת יד מכוונת- מקצועית, בוטחת, מנוסה ואוהבת שתנחה כל אדם בזמן המיוחד הזה של ראשית המשפחה החדשה.

שוב ושוב אני חשה סיפוק ושמחה, לראות שאפילו נשים שהתחילו את ההריון והלידה בתנאי פתיחה לא אופטימאליים (כמו סכרת הריונית, שמירת הריון, חולשה, פחד, אדישות וכו') מסיימות את הלידה, גאות, בוטחות, בריאות ומועצמות לקראת אתגרי ההורות. להכנה ללידה ולחווית הלידה חלק גדול בכך. כשהאישה יולדת עם תואם לעצמה מתוך ידע ועוצמה המאפשרים לה להיות כל רגע בלידה במקום הנכון והמתאים לה - תוצאות הלידה הן הבריאותיות והן הרגשיות -טובות לעין ערוך.

מסגרת המפגשים:

  • בד"כ 3 מפגשים של 2.5 שעות בהם אני מביאה את התכנים המובנים ומשלבים בהם את הדגשים, חששות וההתמקדויות המתאימות לכם. כל זאת לצד התנסויות פיזיות ותרגולים.
  • ההכנה כוללת 'פגישת בונוס' אצלכם לאחר הלידה, במועד הנוח לכם. הפגישה המרגשת יכולה לכלול כל מיני תכנים אבל גם תמיכה והדרכה בהנקה אם יש צורך.
  • ולעיתים, גם "פגישות חירום" בודדות - ממש לפני לידה להתרה של סבכים, השלמות ואיזון נכון לפני לידה.
  • בכל מקרה הליווי כולל ייעוץ טלפוני אוהב ומקצועי בכל שאלה או חשש בכל שלב בהריון, כולל התייעצויות 'בזמן אמת' של צירים, ירידת מיים, התנהלות בי"ח (ייעוץ שכבר הוכיח את עצמו), וגם אח"כ (עד גיל 18 :) ) התייעצויות לגבי הנקה, של ראשית ההורות וכולי.
  • בד"כ אצלי, במושב מרחביה, ואפשר גם אצלכם.

____________________________________________

אז תכל'ס, מה נעשה במפגשי ההכנה ללידה? למאמר המלא...

וראו גם:  עיבוד ותיקון חוויות לידה קודמות

____________________________________________

להתראות,

לילך

04-6523602 050-7946006