מי אני

לילך רוכל דולה יועצת הנקההכנה ללידה שורס

שמי לילך, גרה במושב מרחביה שבעמק יזרעאל (ליד עפולה).
ב-9 השנים האחרונות אני עוסקת בליווי נשים וזוגות בכל תהליכי החיים: בהריון ולידה, ייעוץ הנקה, עיבוד ותיקון חוויות לידה קודמות, יעוץ וליווי הורות וזוגיות, תמיכה בחשיבה משותפת בענייני הורות (כגון גמילה, הרגלי אכילה, גבולות וכו'), עיסוי נשים הרות, הדרכה לעיסוי תינוקות.

בנוסף אני מוכרת מוצרים שאני מאמינה בהם: מנשאים משובחים, חזיות הנקה מובחרות וערכה טבעית ובריאה להכנת 'תדפיס' הבטן ההריונית.

אני דולה, מדריכת הכנה ללידה, יועצת הנקה, אמא ל-5 ועוד... מה זה עוד? עיסוי נשים הרות, סדנאות מנשאים, עיסוי תינוקות, ומוכרת חזיות הנקה מובחרות, מנשאים טובים, ערסלים ייחודיים ועוד דברים שאני אוהבת...
 
לאחר שילדתי את ילדתי השנייה, הבנתי ש"זה" לא צריך להיות כך – לידה שמובלת ע"י אחרים ומונעת ע"י שיקולי מערכת שונים, משונים ובעיקר זרים לעיקר.
סליחה על השימוש במילים גדולות אבל אני מאמינה שאנו עושים עוול לעצמנו ולדור הבא על ידי כך שאנו משתפים פעולה עם ה'רפואיזציה' של הלידה ועם ההתעלמות מהכוחות הטבעיים של הלידה והיולדות. שליחותי ומטרתי לתרום לקראת עולם טוב יותר דרך תיקון בתחומי ההריון, לידה, הנקה, דרך ראיית התינוק והילד, והזוגיות וההורות.
מותר וצריך להעיז לצפות ולדעת שמגיעה לי חוויה נכונה ובריאה.

הכשרות מקצועיות:

  • התחלתי בלימודי דולה – קורס שנתי בבית-חולים לניאדו בהדרכת גילה רונאל ועירית פלקוביץ', 2003. במהלך השנתיים שלאחר מכן, תוך ליווי לידות והכנה ללידה של "היולדות שלי",
  • סיימתי קורס מדריכות הכנה ללידה בדיאדה, תל-אביב, 2005
  • המשכתי וסיימתי קורס מדריכות הנקה אצל בתיה דיוויס בירושלים, 2006
  • קורס עיסוי נשים הרות ותינוקות, מכללת מהות, תל-אביב, 2004
  • קורס תרפיה מוכוונת לידה - BOT, ליווי רגשי במעגלי החיים, אבדן וטראומה, מאור, 2012
  • ובין לבין השתתפתי בעושר רב של השתלמויות מקצועיות וסדנאות של מורי דרך בתחומים אלה מכל העולם.
  • מעבירה סדנאות וקורסים מטעם קופ"ח כללית בעפולה ובבית שאן

_______________________________

 באיחולי בריאות שמחה ואהבה,

לילך

04-6523602 050-7946006